دوشنبه سوم آبان 1389

كارشناسي ارشد روابط عمومي هم آمد*

سلام
يه خبر خوش براي آلاچيقي ها
مجوز دوره كارشناسي ارشد رشته روابط عمومي هم تصويب شد
"دکترعلی اصغر کیا مدیر گروه ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی ضمن اعلام اين خبر اظهار داشت از بهمن ماه امسال 12 دانشجو در دوره كارشناسي ارشد روابط عمومي پذيرش مي شوند

منبع: سايت كاوشگران روابط عمومي

(*) سركار خانم حسيني

نوشته شده توسط مدير وبلاگ در 1:0 |  لینک ثابت   • 

جمعه پنجم شهریور 1389

ادغام دانشگاه جامع علمي- كاربردي، نسخه‌اي كه اشتباه پيچيده شده است*

مطابق ماده يك مصوبه بهمن 88 شوراي عالي اداري، دانشگاه جامع علمي- كاربردي و آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي وزارت آموزش و پرورش با كليه وظايف، اختيارات، امكانات و منابع انساني به ترتيب از وزارت علوم و آموزش و پرورش منتزع و در سازمان آموزش فني و حرفه‌اي كشور ادغام شده و اين سازمان با تغيير نام به سازمان ملي مهارت به وزارت كار و امور اجتماعي وابسته خواهد ماند. اين قانون با 5 ماه ديركرد در ششم تيرماه سال جاري توسط رييس جمهور ابلاغ شد.

(*) هادي سينايي پور


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مدير وبلاگ در 22:21 |  لینک ثابت   • 

جمعه هشتم مرداد 1389

تازه ترين خبرها درباره دانشگاه علمي كاربردي؛ مديريت و برنامه هاي آن

طي هفته هاي اخير اخبار متعدد و بعضا متفاوتي درباره ادامه كار دانشگاه جامع علمي كاربردي در رسانه هاي مختلف منتشر شد تا اينكه بالاخره با خبر شديم دانشگاه علمي كاربردي، عليرغم اخبار ده روز پيش براي سال تحصيلي 90 - 89 دانشجو مي پذيرد و ديگر آنكه دكتر بلندي جاي خود را به پورعباس، رييس سابق سازمان سنجش آموزش كشور، داده است. در يكي از رسانه هاي رسمي كشور گشتي زده و به ترتيب وقوع رويدادها، لينك اخبار مربوط به دانشگاه جامع علمي كاربردي را در ادامه آورده ام:

همه نگراني علمي كاربرديها/ خطر نابودي بخش خصوصي در علمي كاربردي "+"

پورعباس رييس دانشگاه علمي كاربردي شد "+"

بلندي استعفا كرد/ پورعباس رييس دانشگاه علمي كاربردي شد "+"

پذيرش دانشجوي علمي كاربردي قطع نمي شود/ تدوين نظام آموزش مهارتي "+"

يكپارچگي دانشگاه علمي كاربردي در سايه مديريتها ايجاد شد "+"

دو بار استعفا دادم تا بالاخره پذيرفته شد/ تحولات علمي كاربردي در پنج سال گذشته "+"

طراحي نظام ملي آموزشي مهارت/ دانشگاه علمي كاربردي محدود نمي ماند "+"

پيش گويي رييس شدن، هفت ماه قبل از حكم/ مديريت فرياد و خط قرمز علمي كاربردي ها "+"

نوشته شده توسط مدير وبلاگ در 1:32 |  لینک ثابت   • 

دوشنبه بیست و هشتم تیر 1389

اخبار جديد درباره حذف دانشگاه علمي كاربردي

دو روز پيش وزير علوم اعلام كرد حذف دانشگاه جامع علمي كاربردي صحت ندارد. اين در حالي است كه رييس جمهور امروز خبر از توقف پذيرش دانشجو در مراكز علمي كاربردي داد. جزييات دو خبر را اينجا و اينجا بخوانيد

نوشته شده توسط مدير وبلاگ در 18:59 |  لینک ثابت   • 

یکشنبه بیست و هفتم تیر 1389

پشت پرده نابودي پودماني ها!

سلام، امروز يكي از آلاچيقي ها خبري را به نقل از يك وب سايت خبري برايم ايميل كرد كه جاي تامل بسياري داشت. تحليلي درباره پشت پرده تعطيلي مراكز آموزشي علمي كاربردي. در اين نوشتار سعي شده تا ابعاد ناپيدا و تامل برانگيز اين تعطيلي مورد بررسي قرار گرفته و به سوالات ذهن پرسش گر استاد و دانشجو و كارمند نزديك به 600 مركز علمي كاربردي پاسخ داده شود. ما را قرار است چه شود، تو مي داني؟ پشت پرده نابودي پودماني ها چيست؟

نوشته شده توسط مدير وبلاگ در 19:11 |  لینک ثابت   • 

شنبه بیست و ششم تیر 1389

مغایرت توقف پذیرش دانشجوی علمی کاربردی با مصوبه مجلس

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصمیم دولت برای توقف پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی را نه تنها مغایر با مصوبه مجلس دانست بلکه نقض آنچه دولت در لایحه برنامه پنجم توسعه مورد اشاره قرار داده است برشمرد.

سید کاظم موسوی در گفتگو با مهر گفت: وقتی مجلس موردی را تصویب کرد و مصوبه مورد تأیید شورای نگهبان نیز قرار گرفت دیگر دولت باید اجرا کند و دیگر نمی تواند چیزی بر خلاف آن را تصویب کند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی یکشنبه 19 اردیبهشت ماه وزارت آموزش و پرورش را موظف کردند برای سال تحصیلی 90 - 89 نسبت به پذیرش دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته حداقل برابر با ظرفیت سال 88 -87 دوره روزانه اقدام کند اما دولت 5/1 ماه پس از این مصوبه مجلس، مصوبه ای جدید پیش روی فعالان و متقاضیان نظام علمی کاربردی و فنی حرفه ای قرار داد.

نمایندگان مجلس تصویب کردند که تا تصویب ساختار آموزش کشور انتزاع آموزشکده های فنی و حرفه ای از وزارت آموزش و پرورش و همچنین انتزاع دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ممنوع است اما يك و نيم ماه پس از این مصوبه، دولت تصویب کرد که دانشگاه جامع علمی ‌کاربردی و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش با کلیه وظایف، ‌اختیارات،‌ امکانات و منابع انسانی به ترتیب از وزارت علوم و وزارت آموزش و پرورش منتزع شوند.

نوشته شده توسط مدير وبلاگ در 23:25 |  لینک ثابت   • 

یکشنبه سیزدهم تیر 1389

نامه به رييس مجلس درباره توقف پذیرش در فنی حرفه‌ای و علمی کاربردی

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از ارائه نامه به ریاست مجلس و درخواست برای بررسی بیشتر مصوبه دولت مبنی بر توقف پذیرش دانشجوی فنی و حرفه ای و علمی کاربردی خبر داد...

ادامه و منابع خبر: پارلمان نيوز، مهر

مطلب مرتبط: دانشگاه جامع علمي كاربردي منحل مي شود اما...

نوشته شده توسط مدير وبلاگ در 13:6 |  لینک ثابت   • 

چهارشنبه نهم تیر 1389

اعتراض به نمره را با ايميل به اطلاع استاد برسانيد

البته هنوز اعلام نشده اما زماني كه نمره يك به يك امتحان ها در بخش وضعيت تحصيلي وب سايت دانشگاه اعلام شد، اين امكان فراهم شده تا دانشجويان اعتراض به نمره را با ايميل به اطلاع استاد برسانند. براي هر درس حداكثر سه روز فرصت تعيين شده و پس از اون هيچ اعتراضي پذيرفته نيست. اعتراض ها بايد در قالب فرمي كه در بخش اطلاعيه هاي آموزشي براي دانلود قرار داده شده، تنظيم و به ايميل زير ارسال شود. يادتون نره براي هر درس، در صورتي كه استاد "اجازه اعتراض" را گذاشته باشه، از زمان اعلام نتيجه، فقط سه روز فرصت داريد

eterazat@uastca-esf1.ac.ir
نوشته شده توسط مدير وبلاگ در 0:28 |  لینک ثابت   • 

یکشنبه پنجم اردیبهشت 1389

خبرنگاري در قم

مرکز علمی کاربردی فرهنگ در استان قم در رشته خبرنگاری دانشجو می‌پذیرد. اطلاعات بيشتر در اينجا

نوشته شده توسط مدير وبلاگ در 8:6 |  لینک ثابت   •